Kai įmonė pradeda atrankos procesą, laukia daugybė elementų. Vienas iš jų vis dažniau yra turėti analitinį protą. Siekiama, kad būtų galima pasikliauti profesionalais, gebančiais priimti objektyviais rezultatais pagrįstus sprendimus, kurie garantuotų visų sričių sėkmę. Po pandemijos šis poreikis dar labiau sustiprėjo, nes įmonėms reikėjo pritaikyti savo verslo strategijas. Duomenų analizė leidžia sąmoningai rinktis, tuo pačiu suteikiant realių rezultatų apie veiksmų poveikį ir identifikuojant naujovių galimybes. Dabartinėje skaitmeninėje aplinkoje, kurioje yra daug informacijos, iššūkis yra žinoti, kaip išgauti maksimalų šio šaltinio potencialą. Dėl šios priežasties tokios profesijos kaip vyriausiasis duomenų pareigūnas (CDO), duomenų mokslininkas, verslo duomenų analitikas ar duomenų valdytojas išgyvena nepaprastą bumą.
Neabejotina, kad darbo aplinka pasikeitė, einant į labiau skaitmeninę aplinką, kurioje įmonėms reikia įdarbinti profesionalius skaitmeninius profilius. Jie bus atsakingi už vadovavimą jiems šioje naujoje aplinkoje, kad būtų kuriamos verslo strategijos, atitinkančios naujojo skaitmeninio vartotojo poreikius.
Analitinio pajėgumo profilių pridėtinė vertė
„Analitinis mąstymas suteikia pdf knygos nemokamai atsisiusti cgalią vertinti situacijas, būdami objektyvūs ir neutralūs“, – aiškina Davidas Rey, The Valley duomenų mokslo ir didžiųjų duomenų analizės magistrantūros direktorius ir „Idealista“ vyriausiasis duomenų pareigūnas. „Be to, tai leidžia analizuoti ir numatyti, kurie veiksmai pasiteisins, o kurie – nesėkmingi, todėl remdamiesi tikrais duomenimis galėsite priimti sprendimus, leidžiančius spręsti problemas, siekti tikslų ir pagerinti rezultatus“, – tęsia jis. Analitinio pajėgumo profilių pridėtinė vertė
Tai yra penki punktai, kuriais remiasi „The Valley“ ekspertai, aiškindami šio profilio teikiamą pridėtinę vertę.
Efektyvesnis, efektyvesnis ir kokybiškesnis darbas. Tai leidžia specialistams apsvarstyti problemas ir situacijas iš skirtingų perspektyvų. Tokio tipo specialistai paprastai apibrėžia ir laikosi struktūrizuotų ir logiškų problemų sprendimo procesų, o tai leidžia dirbti produktyviai.
Objektyvus sprendimų priėmimas. Naudojant analizę ir objektyviais veiksniais pagrįstą samprotavimą sprendimui priimti labai padidėja tikimybė, kad sprendimas bus teisingas. Galite pasinaudoti duomenimis iš žiniatinklio platformų, socialinių tinklų, tinklaraščių, debesų ir kt., optimizuodami verslo strategijas, automatizuodami procesus ir taip pasiekti geresnių rezultatų.
Efektyvesnis, efektyvesnis ir kokybiškesnis darbas
Inovacijos kaip analitinio profilio DNR dalis. Duomenų analizė padeda ne tik išmatuoti veiksmo poveikį, bet ir nustatyti inovacijų galimybes remiantis duomenimis, automatizuoti procesus ir optimizuoti strategijas.
Didesni lyderystės ir komandinio darbo gebėjimai. Analitiniam profiliui būdingas objektyvumas ir stabilumas. Dėl šios priežasties jie paprastai turi gerus vadovavimo įgūdžius, nes geba bendrauti, bendrauti ir dirbti su įvairiais profiliais.
Daugiafunkciniai ir daugiadisciplininiai profiliai. Paprastai jie yra skaičių, statistikos ir net kodų ekspertai. Tai daro juos nepakeičiamais profesionalais bet kurioje įmonėje ir verslo sektoriuje. Be to, dažniausiai jis pritaikomas skirtingoms situacijoms ir aplinkybėms, o tai leidžia daugiau galimybių augti įmonėje ir geriau įsitvirtinti.